Minifotbal – okresní kolo

V letošním roce se okresní kolo v minifotbale uskutečnilo u nás v Třemošné. Za skvělé spolupráce trenérů TJ Tatran Třemošná, kteří pomohli připravit hřiště i spolupracovali během turnaje a přispěli radami během hry. Velké poděkování patří panu Ladislavu Žákovi. O regulérnost hry se postarali dva svazoví rozhodčí – pan Petr Kříž a pan Josef Lang.

26. 4. 2018 přijelo na 9 základních škol z okresu Plzeň – sever: ZŠ Kralovice, ZŠ Horní Bříza, ZŠ Líně, ZŠ Zruč – Senec, ZŠ Dolní Bělá, ZŠ Kaznějov, ZŠ Nýřany, ZŠ Žihle a my domácí ZŠ Třemošná. Systém hry nám určil skupinu B a soupeře – Žihli, Dolní Bělou a Zruč – Senec. V základní skupině B, jsme všechny soupeře porazili a to dokonce stejným výsledkem 2 : 0. Do semifinále jsme postupovali z 1. místa, kde jsme narazili na našeho věčného rivala Horní Břízu. Prohráli jsme těsně 1 : 2. O malinký vlásek a trošky štěstí nám uniklo finále. V zápase o 3. místo, jsme se podruhé utkali se ZŠ Zruč – Senec. Tentokrát bylo vítězství na soupeřově straně. Zvítězit dvakrát na jednom turnaji nad stejným soupeřem bývá dost obtížné. Takže na nás zbylo i tak velmi krásné 4. místo. Kluci ve složení napříč od pátého do osmého ročníku podali perfektní výkon. Reprezentovali nás: Martin Pajger (6. ročník) v brance, Vojtěch Sudík, Matěj Kupilík, Pavel Valenta, Václav Kraus (všichni 7. ročník), Jan Příhoda (8. ročník), Ondřej Kojan, Martin Olach (oba 5. A) a Václav Forst (5. B). Hráli opravdu moc dobře. Navíc nejlepším brankářem turnaje se stal náš Martin Pajger. K umístění jim moc gratulujeme.

DSCN2337 DSCN2326 DSCN2323 DSCN2322 DSCN2315 DSCN2295 DSCN2304 DSCN2278