Miniházená – Severoplzeňská školní liga

I letos jsme se zapojili do školní ligy miniházené pro žáky 4. – 5. ročníku. V naší Severoplzeňské školní lize i v letošním roce zůstala sestava čtyř škol stejná: ZŠ Kaznějov, ZŠ Město Touškov, ZŠ Zruč-Senec a ZŠ Třemošná.  Sérii čtyř turnajů, kde musí být zapojeny minimálně tři školy, jsme odstartovali v listopadu turnajem u nás v Třemošné, v prosinci jsme se vydali do Kaznějova, v dubnu jsme zamířili do Zruče-Sence a zakončili jsme turnajem v Touškově. Ze čtyř turnajů jsme třikrát obsadili 1. místo a jedenkrát skončili na 2. místě. Takže celkově jsme v letošním roce vítězi Severoplzeňské školní ligy. Naši školu nejčastěji reprezentovali: Matěj Trnka v brance, Markéta Polanková, Tomáš Turek, Martin Olach, Jan Pašek (všichni 5. A), Tereza Košková (4. A), Václav Forst (5. B). Jednoho turnaje se také zúčastnili – Ondřej Kojan a Nela Kronďáková (oba 5. A). Gratulujeme všem našim malým házenkářům za skvělé umístění.

DSCN2974 DSCN2971 DSCN2949 DSCN2914 DSCN2254 DSCN0889 DSCN0939 DSCN1110 DSCN1111 DSCN2246