Bowling škol – krajské kolo Třemošná

Letos jsme se zúčastnili již 11. ročníku turnaje škol v bowlingu.

Organizace krajského kola se v letošním roce ujal DDM Stod, proběhlo jako tradičně v Třemošné. Letos organizace byla mírně pozměna, místo třídenního turnaje se odehrála soutěž družstev – škol i jednotlivců v jeden den. Za školu závodila tříčlenná družstva ve dvou hrách. Součtem bodů vzešlo celkové pořadí. Kromě naší školy se turnaje zúčastnily ZŠ Zruč-Senec a DDM Stod. V soutěži jednotlivců si žáci zahráli tři hry. Součet bodů určil jejich pořadí.

Za kategorii DĚTI nás reprezentovali Michal Šuma, Tobiáš Kořínek, Tomáš Turek (všichni V. A) a Jakub Kucharski (V. B). Za kategorii JUNIOŘI nastoupili Eliška Bednářová (8. ročník), Martin Straka, Ondřej Lavička, Tomáš Duchek (všichni 7. ročník) a Matěj Kopecký (6. ročník). Obě kategorie získaly stejné medailové pozice – 2. místo. Medaile získali za své výkony i jednotlivci. V kategorii JUNIOŘI – 2. místo Eliška Bednářová. Rovněž ostatní naši reprezentanti si v této kategorii vedli skvěle: 4. místo – Martin Straka, 6. místo – Ondřej Lavička, 8. místo – Matěj Kopecký a 10. místo – Tomáš Duchek. V kategorii DĚTI v jednotlivcích na 1. místě skončil Michal Šuma, Jakub Kucharski na 4. místě, Tomáš Turek na 6. místě, David Olach na 8. místě a Tobiáš Kořínek na 10. místě. Hráči si odnesli diplomy, medaile a krásné poháry, které opět rozšíří naši školní pohárovou sbírku. Všem moc gratulujeme za skvělé výkony. Všichni si celý turnaj moc a moc užili.