Zahájení nového školního roku 2018/2019

V pondělí, 3. září, po dvouměsíční prázdninové přestávce začal nový školní rok. Do lavic usedlo 251 žáků. Naše škola přivítala 22 nových prvňáčků, kteří si tento den užili nejvíce. Jejich o rok starší spolužáci si pro ně na uvítanou připravili pásmo písniček a básniček pod vedením paní učitelky Miroslavy Vokounové a Kateřiny Švugerové. Kromě pana ředitele Václava Fencla, paní zástupkyně Ireny Šikové a třídní učitelky Soni Hosprové přišel prvňáčky přivítat jako každoročně i pan starosta Jaromír Zeithaml.

V budově Americká proběhla výměna oken, v některých třídách máme nové podlahy, tabule. Téměř všechny třídy se barevně rozsvítily po vymalování. Děkujeme městu Třemošná za zkrášlení naší školy. Přejeme všem žákům, pedagogům i dalším zaměstnancům školy hodně štěstí, úspěchů a radosti v následujících deseti měsících.

DSCN5105 DSCN5107 DSCN5109 DSCN5112 DSCN5114