Halloweenský den 2018

V letošním roce na naší škole ve vsi opět proběhl Halloweenský den. Konal se ve středu 31. října a k vidění toho bylo opravdu hodně. Žáci i učitelé dorazili do školy v halloweenském kostýmu, se kterým se mohli zúčastnit soutěže. Proběhla také soutěž o nejlépe vyřezanou dýni. Nejen zábavou žila škola v tento den. První dvě vyučovací hodiny jsme věnovali historii tohoto svátku. Tu se členové žákovského parlamentu snažili přiblížit prostřednictvím vyprávění, prezentace a kvízu. Na závěr proběhlo vyhodnocení, vyhlášení výsledků soutěží a předání odměn. Završením letošního Halloween sk&eacut e;ho dne pak bylo společné focení, které dokazuje, jaké množství nápaditých masek a kostýmů se letos sešlo. Náladu dni také dodávaly strašidelně vyzdobené chodby naší školy. Všem patří velký dík za to, že se den vydařil!

Žákovský parlament

Halloween 7 Halloween 3 Halloween 1