Florbal – okresní kolo 4. a 5. ročníků, Kožlany – 7. 2. 2019

V letošním roce se poprvé konalo okresní kolo ve florbale i pro žáky 4. a 5. ročníků. Do Kožlan přijelo 8 základních škol – Horní Bříza, Kaznějov, Manětín, Dolní Bělá, Žihle, Kralovice, domácí Kožlany a Třemošná. Týmy se losem rozdělily do dvou skupin. Naši hráči bojovali ve skupině A proti žákům z Horní Břízy, Kaznějova a Manětína. Ve skupině jsme jedenkrát vyhráli (s Kaznějovem), jedenkrát remizovali (s Horní Břízou) a jedenkrát prohráli (s Manětínem). Skončili jsme ve skupině na druhém místě a postoupili do semifinále. Semifinálový souboj vyšel lépe pro domácí Kožlany. Na naše hráče čekal zápas o 3. místo, opět s Manětínem a bohužel znovu prohra. O jediný gól jsme skončili na krásném 4. místě. Reprezentovali nás: Filip Šilhavý, Jan Kopp, Jakub Chocholatý, Jakub Berger, Mark Litynskyj (všichni 5. ročník), Jan Severa a Patrik Fiala (oba 4. ročník). Hoši podali skutečně perfektní výkon, bojovali s plným nasazením a hráli jako o život. Filip Šilhavý v brance téměř čaroval. Vychytal neuvěřitelné množství střel. Všichni předvedli skvělou hru. Moc gratulujeme ke krásnému umístění.

DSCN6470 DSCN6469 DSCN6457