Olympiáda Aj okresní kolo 7. 2. 2019

I letos jsme se zúčastnili okresního kola olympiády anglického jazyka v Plzni. Za mladší kategorii Aleš Jopek (7. ročník) a za starší kategorii stejně jako v loňském roce – Jan Bárta (9. ročník), který reprezentoval naši školu i v dalších olympiádách – především v okresním kole olympiády českého jazyka a postoupil do krajského kola, dále v dějepisné nebo zeměpisné olympiádě. Účast v letošním ročníku okresního kola Aj byla velmi hojná. V mladší kategorii se zúčastnilo 10 žáků a ve starší dokonce 14 žáků. Oba hoši předvedli skvělý výkon. Poměřili s ostatními své jazykové dovednosti v poslechu, vyprávění na vylosované téma (např. zájmy, rodina, …) a povídání o vylosované situaci (např. nakupování, u lékaře, …). Oba měli velice pěkný poslech. Aleš Jopek skončil na krásném 6. místě a Jan Bárta na 7. místě. Umístění obou hochů jsou rozhodně úspěchem a oběma moc a moc gratulujeme.

DSC00235 DSC00230 DSC00231