Home » Nezařazené » Minifotbal – okresní kolo – 3. místo

Minifotbal – okresní kolo – 3. místo

Rok se s rokem sešel a nadešel čas konání okresního kola v minifotbale mladších žáků. I letos turnaj organizovala naše škola. Na hřišti Tatran Třemošná jsme přivítali 10 základních škol z okresu Plzeň – sever: Kralovice, Horní Bříza, Líně, Zruč – Senec, Dolní Bělá, Tlučná, Nýřany, Žihle, ZŠ Plasy a my domácí Třemošná. Systém hry nám určil skupinu B a soupeře – Žihli, Tlučnou, Horní Břízu a ZŠ Plasy. Ve skupině jsme porazili Tlučnou výsledkem 1 : 0, následoval zápas s Horní Břízou, kterým naši hráči hodně znepříjemňovali hru, hráli skvěle, ale vítězství 1 : 0 patřilo Bříze. V zápase se Žihlí jsme smolným gólem prohráli 0 : 1. V tento okamžik šance na postup do semifinále stále žila. Kluci museli porazit ZŠ Plasy v posledním zápase ve skupinách. A hurá, to se podařilo s výsledkem 2 : 0 pro nás. V semifinále jsme bojovali proti Zruči-Senci. Zápas jsme prohráli a čekal na nás boj o 3. místo s Kralovicemi. Kluci hráli skvěle. Předvedli neuvěřitelně výbornou hru, ostatně jako během celého turnaje. A výsledek 2 : 0 pro naše barvy rozhodl o našem, snad historicky nejlepším umístění na fotbalovém turnaji v takovém silném obsazení. Sbírka pohárů se rozšíří o další – takový ještě skutečně nemáme. Sestava našich hráčů byla především tvořena žáky 6. ročníků s třemi posilami z 1. stupně. Všichni byli úžasní. Reprezentovali nás: Matěj Trnka v brance, Martin Olach, Ondřej Kojan (všichni 6. A), Václav Forst, Jakub Kucharski (oba 6. B), Filip Šilhavý, Tomáš Severa a Filip Chalupa (všichni 1. stupeň).

Na úspěchu naší školy kromě šikovnosti a herní dovednosti žáků má velký podíl pan trenér Jan Kunesch, kterému patří velké poděkování za skvělou spolupráci. O regulérnost hry se postarali stejní dva svazoví rozhodčí jako v loňském roce – pan Petr Kříž a pan Josef Lang, kterým rovněž patří velké poděkování. Hráčům moc a moc gratulujeme k vynikajícímu umístění – 3. místo.

DSC00431 DSC00384 DSC00402