Pohybové hry ve školní družině

Celý školní rok jsme ve školní družině při pohybových hrách běhali, driblovali, skákali přes švihadla a jinak se zdokonalovali ve vytrvalosti, ohebnosti, pružnosti. Hráli jsme hry, které rádi hrajeme i hry nové, které jsme se naučili.
Hlavně jsme se naučili spolupracovat, rychle rozhodovat a zvládat emoce, koordinovat pohyb, respektovat pravidla. A nejdůležitější bylo zahrát si s kamarády a mít radost z pohybu.

Loading...