Poslední červnový týden v 1. A

Poslední červnový týden jsme si společně s dětmi užili v pohodové a letní atmosféře. Krásné a slunečné počasí nás vylákalo ven, a tak jsme co nejvíce času trávili mimo školní lavice.

Vyrazili jsme na procházky do přírody, kde jsme si uspořádali společný piknik. Děti si pochutnaly na svačinách, melounu i nanucích, povídaly si a užívaly si společně strávený čas. Nechyběly ani různé pohybové a týmové hry, při kterých si všichni užili spoustu zábavy.

Navštívili jsme také dětské hřiště, kde si děti mohly zasportovat, pohrát si a vyzkoušet různé herní prvky. Velkou radost nám udělala i procházka do přírody spojená se sběrem borůvek. Děti si na nich moc pochutnaly. Poslední školní dny jsme si tak užili v příjemné atmosféře, plné smíchu, pohybu a společných zážitků. Všem dětem přejeme krásné, slunečné a pohodové prázdniny plné odpočinku a nových dobrodružství.

Mgr. Marie Pospíšilová

Loading...