Poslední den druháků ve znamení léta
Poslední den školního roku nám přinesl opravdu letní počasí. Vzhledem k vysokým teplotám jsme sevydali na příjemnou vycházku do lesa, kde jsme si užili stín stromů, čerstvý vzduch a krásnou přírodu.Cestou jsme objevili i první zralé borůvky, které dětem udělaly velkou radost.
Společně jsme si užili pohodové dopoledne, zavzpomínali na uplynulý školní rok a rozloučili se předzačínajícími prázdninami.
Přejeme všem dětem i rodičům krásné léto, mnoho nezapomenutelných zážitků a zaslouženýodpočinek. Na shledanou v novém školním roce!











Mgr. Soňa Hosprová