Vybíjená – Okresní kolo – Plasy

Po roční přestávce jsme se opět vydali na okresní kolo do Plas především se žáky pátých ročníků. Za účasti sedmi škol (Kralovice, Manětín, Horní Bříza, Zruč-Senec, Žihle, domácí Plasy a Třemošná) jsme vybojovali skvělé 4. místo. Reprezentovali nás: Markéta Polanková, Nela Kronďáková, Matěj Trnka, Tomáš Turek, Martin Olach, Jan Pašek, Ondřej Kojan, Matěj Kozák (všichni 5. A), Adam Marton, Václav Forst (oba 5. B) a Tereza Košková (4. A).

Ve skupině B, kam nás určilo losování, jsme odehráli zápasy se ZŠ Zruč-Senec, Žihle a Horní Bříza. Všechny zápasy byly velmi vyrovnané a skončili jsme ve skupině na druhém místě. Následovalo semifinále s Kralovicemi a zápas o třetí místo.

Všichni hráči předvedli velmi skvělou hru. Hráli s obrovskou chutí a velkým nasazením. Předvedli perfektní výkon. Gratulujeme ke skvělému 4. místu.

DSCN1961 DSCN1960 DSCN1957 DSCN1943 DSCN1940 DSCN1937