Úspěch ve Školní bowlingové lize

V bowlingovém turnaji družstev v Třemošné vybojovali reprezentanti naší školy ve věkové kategorii do 15 let – Martin Homolka, Jan Škultéty, Jakub Žatkovič a Karel Čech krásné 3. místo. Družstvo dětí do 10 let ve složení Eliška Bednářová, David Král, Daniel Cajthaml a Jan Kunesch si odneslo kov nejcennější – krásný pohár a zlatou medaili s právem postupu do finále Mistrovství České republiky školní bowlingové ligy 24. května v Praze. V soutěži jednotlivců se v nejmladší kategorii umístil na 3. místě Daniel Cajthaml, stříbro získala Eliška Bednářová, zlato David Král. V soutěži dospělých hájil naše barvy rodič a zástupce školské rady Ing. Milan Bednář, který korunoval úspěšnost naší školy stříbrem. Všem soutěžícím děkujeme za vzornou reprezentaci školy, Mgr. Škardové a Mgr. Šikové za doprovod žáků na jednotlivá soutěžní klání a přítomným zákonným zástupcům za morální podporu „na bojišti“.