Mistři České republiky ve Školní bowlingové lize

Po vítězství v regionálním kole postoupili naši žáci v kategorii děti na Mistrovství České republiky ve Školní bowlingové lize, které se konalo v hale Xbowling Žižkov v sobotu 24. května 2014. Do Prahy se sjeli zástupci pěti krajů a naše družstvo ve složení Eliška Bednářová, Daniel Cajthaml, David Král a Jan Kunesch se stalo mistrem ČR. V soutěži jednotlivců se navíc umístili naši žáci na prvních třech pozicích – Daniel Cajthaml (5. ročník) získal titul nejlepšího bowlera, 2. místo obsadil David Král (5. ročník), 3. místo vybojovala Eliška Bednářová (4. ročník). Domů jsme si odváželi kromě nádherného pocitu z vítězství i zlaté medaile a pohár, který obohatí školní sbírku pohárů z různých soutěží. Byli jste skvělí, děkujeme! Mgr. Jana Škardová

2014 5_24 Bowling  Praha (70)2014 5_24 Bowling  Praha (61)