Bowling škol – regionální kolo 20. 4.

Naše škola opět nemohla chybět na letošním již 9. ročníku turnaje škol v bowlingu. Součtem bodů ze dvou základních kol (9. 3. a 6. 4.) vzešlo celkové pořadí. Do bowlingové haly přijely ještě školy z Horní Břízy, Zruče-Sence a ze Stoda. Za kategorii DĚTI nás reprezentovali Martin Straka, Matyáš Krýsl, Tomáš Duchek (všichni 5. ročník), Matěj Kopecký, Jan Severa a Jiří Tautrman ze IV. B. Za kategorii JUNIOŘI nastoupili Eliška Bednářová, Jan Kunesch (oba 6. ročník), Martin Homolka a Jan Škultéty (oba 8. ročník). Obě kategorie získaly medailové pozice. Kategorie DĚTI získala 1. místo. Hráčům v kategorii JUNIOŘI vítězství uniklo jen o vlásek, o 15 kuželek zůstali na 2. místě. Medaile si vybojovali i jednotlivci. Neuvěřitelný výkon předvedl Matyáš Krýsl a ziskem 447 bodů se stal nejlepším hráčem v kategorii DĚTI. Ostatní hráči v této kategorii si také vedli skvěle – obsadili 5. – 9. místo. V kategorii JUNIOŘI v jednotlivcích zazářil 3. místem Jan Škultéty. Martin Homolka zůstal na 4. místě o pouhé 3 kuželky a 5. místo obsadila Eliška Bednářová. Všem moc gratulujeme za skvělé výkony a vítězné kategorii DĚTI navíc k postupu do Prahy na Mistrovství republiky, kam se vydáme 28. 5. 2016. Mgr. Jana Škardová

bowling (1) bowling (2) bowling (3) bowling (4) bowling (5)