Atletický trojboj Nýřany

Dne 2. 6. 2016 se v Nýřanech uskutečnil další ročník okresního kola v atletickém trojboji žáků prvního stupně. Zúčastnili se ho žáci z Kralovic, Nýřan, Horní Břízy, Žihle, Zruče- Sence, Plas, Dolní Bělé a v neposlední řadě naši žáci z Třemošné. Největšího úspěchu zaznamenaly dívky z 5. ročníku Julie Dubská a Klára Krejcarová, které ve své kategorii skončily na skvělém 2. místě. Další soutěžící z naší školy se v konkurenci rozhodně neztratili, avšak pódiového umístění již nedosáhli. Hoši z 5. ročníku – Matěj Kupilík a Vojtěch Sudík obsadili 7. místo, Markéta Polanková (3. A) a Adriana Kohoutová (3. B) získaly 6. místo, Jáchym Krepindl (3. A) s Adamem Martonem (3. B) skončili na 5. místě. Všem malým atletům děkujeme za reprezentaci školy a blahopřejeme k dosaženým výsledkům. Bc. Václav Kalčík, Mgr. Jana Škardová

troj (9) troj (7) troj (6) troj (5) troj (4) troj (3) troj (2) troj (1)