Bowling škol – regionální kolo Třemošná – 4. 5. 2017

Bowling2 Bowling1

Letos jsme se zúčastnili již 10. ročníku turnaje škol v bowlingu. Regionální kolo opět probíhalo v Třemošné. Součtem bodů ze dvou základních kol, která se konala 8. 3. a 5. 4. vzešlo celkové pořadí. Do bowlingové haly přijely ještě školy z Horní Břízy, Zruče-Sence a ze Stoda. Za kategorii DĚTI nás reprezentovali Matěj Kopecký, Jan Severa (oba z V. B.), Veronika Mocová z V. A, Michal Šuma a Tobiáš Kořínek (oba IV. A). Za kategorii JUNIOŘI nastoupili Eliška Bednářová (7. ročník), Martin Straka (6. ročník), Martin Homolka a Jan Škultéty (oba 9. ročník). Obě kategorie získaly medailové pozice. Družstvo z kategorie JUNIOŘI vybojovalo 1. místo, hráčům v kategorii DĚTI vítězství uniklo jen o vlásek a skončili na krásném 2. místě. Medaile získali za své výkony jednotlivci. V kategorii JUNIOŘI 1. místo Martin Homolka a 2. místo Eliška Bednářová. Rovněž ostatní naši reprezentanti si v této kategorii vedli skvěle – 6. místo patřilo Janu Škultétymu a hned za ním na 7. místě pouze o jednu kuželku skončil Martin Straka. V kategorii DĚTI v jednotlivcích zazářil 2. místem Matěj Kopecký a 3. místem Jan Severa. Na 5. místě skončil Michal Šuma, 6. místo patřilo Tobiáši Kořínkovi a 8. místo si vybojovala Veronika Mocová. Hráči si odnesli diplomy, medaile a krásné poháry, které opět rozšíří naši školní pohárovou sbírku. Všem moc gratulujeme za skvělé výkony a děkujeme za vzornou reprezentaci školy. V letošním ročníku mají možnost jet na Mistrovství republiky dvě vítězná družstva, takže se 28. 5. 2017 do Prahy vydáme s kategorií JUNIOŘI i DĚTI. Mgr. Jana Škardová