Atletický trojboj Nýřany

Atl5 Atl4 Atl3 Atl2 Atl1

Dne 6. 6. 2017 se v Nýřanech uskutečnil další ročník okresního kola v atletickém trojboji žáků prvního stupně. Zúčastnili se ho žáci z Kralovic, Nýřan, Horní Břízy, Žihle, Zruče- Sence, Plas, Dolní Bělé a naši žáci z Třemošné. Největšího úspěchu dosáhly naše malé dívky ze třetí třídy Lucie Jánská a Tereza Košková, které ve své kategorii skončily na skvělém 2. místě. I hoši ze třetí třídy Filip Pešík a Jan Kopp téměř dosáhli na stupně vítězů, pouhých 13 bodů je dělilo od bronzové medaile. Za starší kategorii dívek nás reprezentovaly Markéta Polanková (4. A) a Adriana Kohoutová (4. B). Děvčata obsadila 7. místo. Za starší hochy se zúčastnili Jáchym Krepindl (4. A) a Adam Marton (4. B), kteří rovněž získali 7. místo. Všem malým atletům děkujeme za reprezentaci školy a blahopřejeme k dosaženým výsledkům. Mgr. Jana Škardová