Bowling Open MČR Třemošná

bow3 bow4bow1 bow2

V neděli 18. 6. 2017 proběhlo v Třemošné otevřené republikové finále v bowlingu škol. Z regionálního kola postupovaly týmy, které obsadily první dvě místa. Postup zahrnoval obě naše kategorie, DĚTI i JUNIORY. Za účasti hráčů ze ZŠ Zruč – Senec, DDM Stod a ZŠ Chýnov vyhrála obě naše družstva vše, co bylo možné. V kategorii JUNIOŘI ve složení Eliška Bednářová, Martin Straka, Martin Homolka a Jan Škultéty jsme získali 1. místo a vítězem jednotlivců se stal Martin Homolka, hned za ním skončila na 2. místě Eliška Bednářová. I hráči z kategorie DĚTI (Matěj Kopecký, Michal Šuma, Jan Severa, Veronika Mocová a Tobiáš Kořínek) si odnesli zlaté medaile a 1. místo v jednotlivcích patřilo Matěji Kopeckému. Všichni hráči si odnesli zlaté medaile, diplomy a na závěr si připili dětským šampaňským. Dva nové poháry opět rozšíří naši školní sbírku. Všem zúčastněným žákům gratulujeme k vynikajícímu výsledku a děkujeme za reprezentaci školy. Již se těšíme se na další ročník bowlingového turnaje. Mgr. Jana Škardová