Druzí v okrese

Mladší žáci (6. – 7. třída) reprezentující naší školu na florbalovém turnaji v Horní Bříze vybojovali výborné druhé místo a jen o krůček jim unikl postup do krajského kola.

Okresního kola pořádaného Asociací školních sportovních klubů se zúčastnilo 11 týmů, které byly rozděleny do dvou skupin. Náš tým svou skupinu vyhrál a v semifinále nastoupil proti výběru ZŠ Kralovice, který porazil 3:1. Ve finále narazil na tým ZŠ Plasy. Přestože si náš tým vypracoval několik slibných šancí a po celý zápas měl územní převahu, prokázal soupeř větší efektivitu v zakončení a vyhrál 2:1.

Členy našeho týmu byly: Martin Olach (vyhlášen nejlepším brankářem turnaje), Adam Marton, Kuba Kucharski, Ondra Kojan, David Olach, Kuba Berger, Vašek Forst, Kuba Chocholatý, Honza Kopp, Tobiáš Kořínek, Michal Šuma, Honza Král